"Wszystkie teksty i zdjęcia na stronie są wyłącznie mojego autorstwa"

...miasto.


..."to miasto wpisało się we mnie, czuję je gdy oddycham, szumi w krwiobiegu"...

Któregoś dnia, na instagramie, ktoś zarzuciła mi, że "zdjęcia super, ale mogłabym wyjechać poza Łódź"... Oczywiście, że bym mogła i oczywiście wyjadę, ale... To jest moje miasto. Moje miejsce. Uwielbiam je ze wszystkimi jego plusami i minusami. Z całym bałaganem i "miastem meneli"... Uwielbiam je z Panią Prezydent, nowym centrum, jednorożcem i całą masą innych rzeczy... Uwielbiam je odkrywać każdego dnia na nowo...
Moje miasto.

Łódź.