"Wszystkie teksty i zdjęcia na stronie są wyłącznie mojego autorstwa"

...Dzieć.






 ..."nigdy nie będę tak dobrą matką jak bym chciała"...

I to niestety widać na ostatnim zdjęciu... :)
To była moja pierwsza próba "błyskania" - nasze nie do końca wyremontowane studio, odrobina zapału i Dzieć osobisty jako obiekt fotograficzny... I na początku było super... a później... Później Dzieć się znudził... 

No dobra, po 200 kadrze miał prawo :D